Sie suchen einen Job? ATF-Bewerber-Hotline:  +49 151 42454750       Jobs / Karriere

dfd

Poszukuje pracownika na stanowisko

Elektryk

Wymagania:

  • doświadczenie w zawodzie poparte świadectwami pracy,
  • uprawnienia do 1 kV
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego(warunek konieczny),
  • prawo jazdy oraz samochód będą dodatkowymi atutami

Chętnie podejmiemy współpracę z osobami prowadzącymi działalność gospodarczą.

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach,
  • pełne ubezpieczenie zdrowotne, emerytalne,
  • BEZPŁATNE zakwaterowanie,
  • opiekę polskiego koordynatora,
  • przejrzyste zasady rozliczenia,
  • indywidualne wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji i znajomości języka niemieckiego

71/73 36 529

668 767 826

info@atfservice.eu

Technik Elektronik / Elektryk / Monter Szaf Sterowniczych i Okablowania

Obowiązki:

Zakres obowiązków:

- produkcja okablowania do urządzeń elektronicznych i elektrycznych

- praca z dokumentacją techniczną

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne – kierunek: elektronika, elektrotechnika
  • doświadczenia w zakładzie produkcyjnym (preferowane w przemyśle elektronicznym/elektrycznym lub elektrotechnicznym);
  • dobra znajomość czytania schematów elektrycznych i rysunków technicznych
  • zdolności manualne
  • sumienność i rzetelność
  • Mile widziane:
  • znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w produkcji urządzeń elektronicznych, szaf sterowniczych i okablowania przeznaczonego na rynek komercyjny;

Oferujemy:

  • ndywidualne wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji i znajomości języka niemieckiego,

ATF Service Sp. z o.o.

Godzikowice 25

55-200 Oława

tel.668 767 826

Zatrudnimy doświadczonych monterów instalacji oraz spawaczy z doświadczeniem

do pracy na terenie południowych Niemiec.

Spawacz / Hydraulik

Wymagania:

  • praktyczna umiejętność spawania -MIG MAG TIG, Autogen
  • komunikatywna znajomość niemieckiego
  • gotowość do wyjazdu w ciągu dwóch tygodni,
  • prawo jazdy oraz samochód będą dodatkowymi atutami,

Oferujemy:

tel.71/7336529

Kontakt:

Geschäftsleitung: Agnieszka Lagocka

55-200 Oława · Godzikowice 25

Telefon: 0048 71 7336529 · Mobil: 0048 668767826 oder 0049 151 42454750 eMail info@atfservice.eu

KRS 0000450181  NIP PL 912 187 32 17

Ust.-ID.-Nr DE 05 365 701 204